HUSHPUPPI - LUKSUSOWY OSZUST

nagranie LIVE z 20 września 2023

A może wszystkie wykłady w abonamencie?

Dołącz do Klubu Bezpiecznika! Zamiast kupować dostęp do jednego wykładu, kup od razu wszystkie, na rok albo na dwa lata. 10 nowych wykładów na żywo rocznie, dostęp do archiwalnych nagrań (ponad 88 godzin!), kurs Security Awareness dla rodziny, rabaty na konferencje, osobny kanał na Discordzie i inne atrakcje. Dołącz do Klubu Bezpiecznika!

Od Bentleya do amerykańskiej celi

Gwiazda Instagrama, otoczony luksusem przedsiębiorca z sektora nieruchomości okazał się być internetowym oszustem na dużą skalę, złodziejem i ekspertem prania brudnych pieniędzy. Od Bentleya i helikopterów do amerykańskiego więzienia - śledzimy jego karierę i "osiągnięcia".

Koszt udziału:

39 PLN

do 20 września 2023 do 23:59

od 21 września 69 PLN

i taniej już nie będzie ( no chyba że w abonamencie)

Agenda wykładu


  1. Akcja policji w Dubaju i 40 mln USD w gotówce.
  2. Rynek oszustw Business Email Compromise, gdzie łatwo jest zarobić 100 mln dolarów za jednym razem.
  3. Akt oskarżenia, czyli największe osiągnięcia Hushpuppi - okradzione firmy, banki i kluby.
  4. Jak namówić biznesmena do przelania nam ponad miliona dolarów w kilkunastu ratach.
  5. Jak załatwić zatrzymanie wspólnika, który chce za dużo zarobić.
  6. Luksusowe życie influencera - Bentleye, Rolls-Roycy, Fendi, Gucci, Balenciaga, Richard Miller i pliki banknotów.
  7. Historia początków kariery Ramona Abbasa.
  8. Co z tego było prawdziwe, a co tylko udawane.
  9. O co nie został oskarżony, a pewnie powinien.
  10. Wyrok i epilog.

Webinar trwa 1h 40min.

Opinie słuchaczy poprzednich webinarów

Bardzo przyjemnie się słuchało szkolenia, a jako student mam problem z wytrzymaniem na wykładach :). Dopiero zaczynam przygodę ze szkoleniami z tematów z cyberbezpieczeństwa (u Was i konkurencji). Jako student Informatyki (o ironio na specjalizacji cyberbezpieczeństwo) mogę przyznać że poziom studiów nie umywa się do oferowanej od Was wiedzy. Podsumowując, szkolenie treściwe i rzeczowe, z chęcią obejrzałbym kolejne.
To mój pierwszy webinar u Ciebie. Sądziłem, że nie będzie zbyt ciekawie, jednak miło zaskoczony. Przyznaję, że kwota, którą wpłaciłem (30 zł) była zbyt niska. Poprawię się ;)
Super live moim zdaniem. Dużo wiedzy, humoru i przyznam się dla mnie bardzo motywujący do działania w kwestii fact checkingu. Jak do tej pory czekałem na oficjalne potwierdzenie danej informacji tak teraz w ramach wolnego czasu sam będę próbował grzebać. A i przejrzałem profil Korwina na tt z ciekawości....
Dobra robota! Warto było poświęcić swój czas!
Kolejny wspaniały webinar, sam jako administrator dla wielu firm chciałbym tak interesująco uczyć swoich klientów.
Video zgodne z oczekiwanem. Polecam tego Jutubowicza!
Dzięki, Adam, za pracę włożoną w przygotowanie wykładu i zdrówka dla Ciebie i ekipy.
Bardzo fajnie poprowadzony wykład. To już z resztą nie pierwszy :) za każdym razem tak samo wysoki poziom. Oby tak dalej!
Świetnie prowadzone spotkanie, odpowiednia bezpośredniość, temat podany wyśmienicie, był to mój pierwszy udział, ale już widzę że mnie porwało, dziękuję :)
Bardzo dziękuje za szkolenie! W szczególności za garść stron do weryfikowania fake-newsów. Czekam na następne webinary :)
Dobry styl mówienia, dobre tempo, fajne poczucie humoru. Ilość memów satysfakcjonująca ;)

Kilka słów o mnie

Zęby zjadłem ucząc o bezpieczeństwie. Od 2004 aktywnie edukuję, jak zachowywać się w sieci, by nie dać się złodziejom i oszustom. Mówię prostym językiem i tylko o tym, co naprawdę ważne. Zero teorii, sama praktyka. Grubo ponad tysiąc godzin szkoleń i wykładów dla najrozmaitszych grup słuchaczy nauczyły mnie, jak zadowolić widzów i przekazać najpotrzebniejszą wiedzę.

Od 20 lat zajmuję się zawodowo bezpieczeństwem. Przez kilka lat pracowałem jako konsultant w Deloitte, następnie przez 12 lat chroniłem dane klientów i firmowe sekrety w UPC. Od 11 lat prowadzę pod adresem ZaufanaTrzeciaStrona.pl serwis o bezpieczeństwie, gdzie zbieram i opisuję ataki i metody obrony. Organizuję jedną z największych konferencji poświęconych bezpieczeństwu w Polsce - Oh My H@ck.

Adam Haertle