HUSHPUPPI - LUKSUSOWY OSZUST

nagranie LIVE z 20 września 2023

Od Bentleya do amerykańskiej celi

Gwiazda Instagrama, otoczony luksusem przedsiębiorca z sektora nieruchomości okazał się być internetowym oszustem na dużą skalę, złodziejem i ekspertem prania brudnych pieniędzy. Od Bentleya i helikopterów do amerykańskiego więzienia - śledzimy jego karierę i "osiągnięcia".

Koszt udziału:

39 PLN

do 20 września 2023 do 23:59

od 21 września 69 PLN

Agenda wykładu


  1. Akcja policji w Dubaju i 40 mln USD w gotówce.
  2. Rynek oszustw Business Email Compromise, gdzie łatwo jest zarobić 100 mln dolarów za jednym razem.
  3. Akt oskarżenia, czyli największe osiągnięcia Hushpuppi - okradzione firmy, banki i kluby.
  4. Jak namówić biznesmena do przelania nam ponad miliona dolarów w kilkunastu ratach.
  5. Jak załatwić zatrzymanie wspólnika, który chce za dużo zarobić.
  6. Luksusowe życie influencera - Bentleye, Rolls-Roycy, Fendi, Gucci, Balenciaga, Richard Miller i pliki banknotów.
  7. Historia początków kariery Ramona Abbasa.
  8. Co z tego było prawdziwe, a co tylko udawane.
  9. O co nie został oskarżony, a pewnie powinien.
  10. Wyrok i epilog.

Webinar trwa 1h 40min.

Opinie słuchaczy poprzednich webinarów

Bardzo przyjemnie się słuchało szkolenia, a jako student mam problem z wytrzymaniem na wykładach :). Dopiero zaczynam przygodę ze szkoleniami z tematów z cyberbezpieczeństwa (u Was i konkurencji). Jako student Informatyki (o ironio na specjalizacji cyberbezpieczeństwo) mogę przyznać że poziom studiów nie umywa się do oferowanej od Was wiedzy. Podsumowując, szkolenie treściwe i rzeczowe, z chęcią obejrzałbym kolejne.
To mój pierwszy webinar u Ciebie. Sądziłem, że nie będzie zbyt ciekawie, jednak miło zaskoczony. Przyznaję, że kwota, którą wpłaciłem (30 zł) była zbyt niska. Poprawię się ;)
Super live moim zdaniem. Dużo wiedzy, humoru i przyznam się dla mnie bardzo motywujący do działania w kwestii fact checkingu. Jak do tej pory czekałem na oficjalne potwierdzenie danej informacji tak teraz w ramach wolnego czasu sam będę próbował grzebać. A i przejrzałem profil Korwina na tt z ciekawości....
Dobra robota! Warto było poświęcić swój czas!
Kolejny wspaniały webinar, sam jako administrator dla wielu firm chciałbym tak interesująco uczyć swoich klientów.
Video zgodne z oczekiwanem. Polecam tego Jutubowicza!
Dzięki, Adam, za pracę włożoną w przygotowanie wykładu i zdrówka dla Ciebie i ekipy.
Bardzo fajnie poprowadzony wykład. To już z resztą nie pierwszy :) za każdym razem tak samo wysoki poziom. Oby tak dalej!
Świetnie prowadzone spotkanie, odpowiednia bezpośredniość, temat podany wyśmienicie, był to mój pierwszy udział, ale już widzę że mnie porwało, dziękuję :)
Bardzo dziękuje za szkolenie! W szczególności za garść stron do weryfikowania fake-newsów. Czekam na następne webinary :)
Dobry styl mówienia, dobre tempo, fajne poczucie humoru. Ilość memów satysfakcjonująca ;)

Kilka słów o mnie

Zęby zjadłem ucząc o bezpieczeństwie. Od 2004 aktywnie edukuję, jak zachowywać się w sieci, by nie dać się złodziejom i oszustom. Mówię prostym językiem i tylko o tym, co naprawdę ważne. Zero teorii, sama praktyka. Grubo ponad tysiąc godzin szkoleń i wykładów dla najrozmaitszych grup słuchaczy nauczyły mnie, jak zadowolić widzów i przekazać najpotrzebniejszą wiedzę.

Od 20 lat zajmuję się zawodowo bezpieczeństwem. Przez kilka lat pracowałem jako konsultant w Deloitte, następnie przez 12 lat chroniłem dane klientów i firmowe sekrety w UPC. Od 11 lat prowadzę pod adresem ZaufanaTrzeciaStrona.pl serwis o bezpieczeństwie, gdzie zbieram i opisuję ataki i metody obrony. Organizuję jedną z największych konferencji poświęconych bezpieczeństwu w Polsce - Oh My H@ck.

Adam Haertle