TAJEMNICE CYBER

LIVE 30 września 2023

A może wszystkie wykłady w abonamencie?

Dołącz do Klubu Bezpiecznika! Zamiast kupować dostęp do jednego wykładu, kup od razu wszystkie, na rok albo na dwa lata. 10 nowych wykładów na żywo rocznie, dostęp do archiwalnych nagrań (ponad 88 godzin!), kurs Security Awareness dla rodziny, rabaty na konferencje, osobny kanał na Discordzie i inne atrakcje. Dołącz do Klubu Bezpiecznika!

Najciekawsze sekrety swiata cyber

Kto ukradł exploity NSA i wrzucił do sieci? Kto stoi za publikacjami o chińskich hakerach? Jakie systemy były na celowniku Gaussa? Czyje interesy reprezentuje grupa Wild Neutron? Jak skradziono narzędzia CIA? Kto stworzył Projekt Sauron? Świat bezpieczeństwa pełen jest nierozwiązanych zagadek.

Koszt udziału:

39 PLN

do 30 września 2023 do 23:59

od 1 października 69 PLN

i taniej już nie będzie ( no chyba że w abonamencie)

Agenda wykładu

  1. The Shadow Brokers - kto ukradł i opublikował najtajniejsze narzędzia hakerskie NSA
  2. Intrusion Truth - ktoś od dawna publikuje dane osobowe chińskich aktorów APT
  3. Złośliwe oprogramowanie Gauss, które uruchomi się tylko na bardzo konkretnym komputerze - ale jakim?
  4. Kim jest Wild Neutron, grupa, która włamała się do Facebooka, Microsoftu, Twittera i Apple, ale nie atakuje sektora rządowego
  5. Jak doszło do wycieku Vault7, czyli kto okradł CIA z narzędzi cyber
  6. Project Sauron to niezwykle zaawansowana platforma szpiegowska - tylko kto ją stworzył i eksploatuje?
  7. Inne nadal niewyjaśnione ciekawe incydenty.

Webinar potrwa ok. 2-3h.

Opinie słuchaczy poprzednich webinarów

Bardzo przyjemnie się słuchało szkolenia, a jako student mam problem z wytrzymaniem na wykładach :). Dopiero zaczynam przygodę ze szkoleniami z tematów z cyberbezpieczeństwa (u Was i konkurencji). Jako student Informatyki (o ironio na specjalizacji cyberbezpieczeństwo) mogę przyznać że poziom studiów nie umywa się do oferowanej od Was wiedzy. Podsumowując, szkolenie treściwe i rzeczowe, z chęcią obejrzałbym kolejne.
To mój pierwszy webinar u Ciebie. Sądziłem, że nie będzie zbyt ciekawie, jednak miło zaskoczony. Przyznaję, że kwota, którą wpłaciłem (30 zł) była zbyt niska. Poprawię się ;)
Super live moim zdaniem. Dużo wiedzy, humoru i przyznam się dla mnie bardzo motywujący do działania w kwestii fact checkingu. Jak do tej pory czekałem na oficjalne potwierdzenie danej informacji tak teraz w ramach wolnego czasu sam będę próbował grzebać. A i przejrzałem profil Korwina na tt z ciekawości....
Dobra robota! Warto było poświęcić swój czas!
Kolejny wspaniały webinar, sam jako administrator dla wielu firm chciałbym tak interesująco uczyć swoich klientów.
Video zgodne z oczekiwanem. Polecam tego Jutubowicza!
Dzięki, Adam, za pracę włożoną w przygotowanie wykładu i zdrówka dla Ciebie i ekipy.
Bardzo fajnie poprowadzony wykład. To już z resztą nie pierwszy :) za każdym razem tak samo wysoki poziom. Oby tak dalej!
Świetnie prowadzone spotkanie, odpowiednia bezpośredniość, temat podany wyśmienicie, był to mój pierwszy udział, ale już widzę że mnie porwało, dziękuję :)
Bardzo dziękuje za szkolenie! W szczególności za garść stron do weryfikowania fake-newsów. Czekam na następne webinary :)
Dobry styl mówienia, dobre tempo, fajne poczucie humoru. Ilość memów satysfakcjonująca ;)

Kilka słów o mnie

Zęby zjadłem ucząc o bezpieczeństwie. Od 2004 aktywnie edukuję, jak zachowywać się w sieci, by nie dać się złodziejom i oszustom. Mówię prostym językiem i tylko o tym, co naprawdę ważne. Zero teorii, sama praktyka. Grubo ponad tysiąc godzin szkoleń i wykładów dla najrozmaitszych grup słuchaczy nauczyły mnie, jak zadowolić widzów i przekazać najpotrzebniejszą wiedzę.

Od 20 lat zajmuję się zawodowo bezpieczeństwem. Przez kilka lat pracowałem jako konsultant w Deloitte, następnie przez 12 lat chroniłem dane klientów i firmowe sekrety w UPC. Od 11 lat prowadzę pod adresem ZaufanaTrzeciaStrona.pl serwis o bezpieczeństwie, gdzie zbieram i opisuję ataki i metody obrony. Organizuję jedną z największych konferencji poświęconych bezpieczeństwu w Polsce - Oh My H@ck.

Adam Haertle