JAK TROLLOWAĆ PRZESTĘPCÓW - NAGRANIE LIVE Z

5 LIPCA 2023

Poradnik dobrego trolla

Wygrane na loterii, nieoczekiwane spadki, tanie samochody, zakochani żołnierze lub pracownicy platform wiertniczych - codziennie tysiące osób dostają oferty życia. Oferty od oszustów, świetnych manipulatorów. Na webinarze odwracamy role i oszukujemy oszustów. Utrudniamy im życie, wpędzamy w koszty, a może i problemy.

Mocno rozszerzony wykład z CONFIdence

Nasz wykład na CONFdence dostał 257 ocen a średnia wyniosła 4,87 w skali 1-5. Mieliśmy tylko 45 minut, więc wiele ciekawych przykładów wyleciało z programu. Teraz to nadrabiamy. Większość historii opowiadam ja, a Piotrek Zarzycki pokazuje, jak można trollowanie automatyzować i jak przekonać ChatGPT do pomocy.

Koszt udziału:

do 27 czerwca do 23:59: 39 PLN

od 28 do 30 czerwca 49 PLN

od 1 do 5 lipca 59 PLN

od 6 lipca 69 PLN

i taniej już nie będzie.


Agenda wykładu

 1. Jak przygotować się do trollowania: tożsamość, narzędzia, procesy.
 2. Jak kupowałem okazjonalnie samochód na Allegro.
 3. Dostałem pismo od francuskiej policji.
 4. Zakochał się we mnie John.
 5. Zaproszenie do inwestycji życia.
 6. Wygrana na loterii.
 7. Spadek już czeka.
 8. Niespodziewana darowizna.
 9. Czy można (lub trzeba) namówić ChatGPT do współpracy w trollowaniu.
 10. Skąd brać materiał do masowego trollowania.
 11. Jak zbudować system do masowej obsługi złodziei.
 12. Zaproszenie do współpracy w projekcie, w którym trolluje już 15 osób.
 13. Jak prowadzić konwersacje z przestępcami.
 14. Przegląd dotychczasowych wyników działania.

Webinar trwa 2h 30m.

Koszt udziału:

do 27 czerwca do 23:59: 39 PLN

od 28 do 30 czerwca 49 PLN

od 1 do 5 lipca 59 PLN

od 6 lipca 69 PLN

i taniej już nie będzie.


Opinie słuchaczy poprzednich webinarów

Bardzo przyjemnie się słuchało szkolenia, a jako student mam problem z wytrzymaniem na wykładach :). Dopiero zaczynam przygodę ze szkoleniami z tematów z cyberbezpieczeństwa (u Was i konkurencji). Jako student Informatyki (o ironio na specjalizacji cyberbezpieczeństwo) mogę przyznać że poziom studiów nie umywa się do oferowanej od Was wiedzy. Podsumowując, szkolenie treściwe i rzeczowe, z chęcią obejrzałbym kolejne.
To mój pierwszy webinar u Ciebie. Sądziłem, że nie będzie zbyt ciekawie, jednak miło zaskoczony. Przyznaję, że kwota, którą wpłaciłem (30 zł) była zbyt niska. Poprawię się ;)
Super live moim zdaniem. Dużo wiedzy, humoru i przyznam się dla mnie bardzo motywujący do działania w kwestii fact checkingu. Jak do tej pory czekałem na oficjalne potwierdzenie danej informacji tak teraz w ramach wolnego czasu sam będę próbował grzebać. A i przejrzałem profil Korwina na tt z ciekawości....
Dobra robota! Warto było poświęcić swój czas!
Kolejny wspaniały webinar, sam jako administrator dla wielu firm chciałbym tak interesująco uczyć swoich klientów.
Video zgodne z oczekiwanem. Polecam tego Jutubowicza!
Dzięki, Adam, za pracę włożoną w przygotowanie wykładu i zdrówka dla Ciebie i ekipy.
Bardzo fajnie poprowadzony wykład. To już z resztą nie pierwszy :) za każdym razem tak samo wysoki poziom. Oby tak dalej!
Świetnie prowadzone spotkanie, odpowiednia bezpośredniość, temat podany wyśmienicie, był to mój pierwszy udział, ale już widzę że mnie porwało, dziękuję :)
Bardzo dziękuje za szkolenie! W szczególności za garść stron do weryfikowania fake-newsów. Czekam na następne webinary :)
Dobry styl mówienia, dobre tempo, fajne poczucie humoru. Ilość memów satysfakcjonująca ;)

Kilka słów o mnie

Zęby zjadłem ucząc o bezpieczeństwie. Od 2004 aktywnie edukuję, jak zachowywać się w sieci, by nie dać się złodziejom i oszustom. Mówię prostym językiem i tylko o tym, co naprawdę ważne. Zero teorii, sama praktyka. Grubo ponad tysiąc godzin szkoleń i wykładów dla najrozmaitszych grup słuchaczy nauczyły mnie, jak zadowolić widzów i przekazać najpotrzebniejszą wiedzę.

Na Youtubie możecie znaleźć kilkadziesiąt moich występów z ostatnich lat.

Od 20 lat zajmuję się zawodowo bezpieczeństwem. Przez kilka lat pracowałem jako konsultant w Deloitte, następnie przez 12 lat chroniłem dane klientów i firmowe sekrety w UPC. Od 10 lat prowadzę pod adresem ZaufanaTrzeciaStrona.pl serwis o bezpieczeństwie, gdzie zbieram i opisuję ataki i metody obrony. Organizuję jedną z największych konferencji poświęconych bezpieczeństwu w Polsce - Oh My H@ck.

Adam Haertle